Kaymak Gibi 31 Seks Hikayeleri!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Komşumun Oğluna Seks Öğretmenliği Yaptım! (1) (Nesrin 36 Y., İstanbul)

Merhaba, ben Nesrin. 36 yaşında oldukça güzel ve evli bir kadınım. Memelerimle kalçalarım bir çok erkeği dönüp baktıracak kadar güzeldir. Kocam 39 yaşında, iyi bir işi olan, oldukça yakışıklı, karizmatik bir erkek. Cinsel yönden hiçbir sorunumuz yok, hemen her gece her türlü pozisyonda sevişiriz. Cinselliğimi doyasıya yaşatıyor bana, o konuda kocama minnettarım.

Geçen gece yine sıkı bir geceydi, 3 kere göklere çıkardı beni. Ertesi sabah beni uyandırmadan gitmişti. Saat 10 gibi uyandım, yatakta çırılçıplaktım, daha memelerimden diş izleri geçmemişti. Harika bir geceydi gerçekten, düşünüce içim ürperdi. Yatakta gerindim biraz, ellerim vücudumda dolaştı. Kalktım yataktan, banyoya girdim, duşumu aldım. Yatak odasında aynanın karşısında vücudumu inceledim. Harika görünüyordu vücudum. Ama ayva sarısı tüylerim azıcık uzamıştı, alınması gerekiyordu. Bu konuda kocam da, ben de çok hassasız. Hiç tüy istemez vücudumda. Tekrar banyoya gittim, ağdamı hazırladım, vücüdumdaki tüylerin temizliğini yaptım. Ağdam bitmişti. Pırıl pırıl olmuştum. Aklıma dün gece gelince yine ıslanmıştım. Aslında o anda yine sevişmek istiyordum, hatta bir ara kocama telefon açıp gelmesini istemeyi bile düşündüm, ama işyeri uzaktı, hevesimi akşama bıraktım. Ağda sonrası duşumu almadan önce bir sigara içmek istedim. Üzerime bir şortla tişört giyip sigaramı yaktım, balkona çıktım. Temiz hava iyi gelmişti...

Sokağın köşesinden, 2 kat altımızda oturan ve Liseye giden komşumuzun oğlu Oğuz göründü. Beni balkonda görünce, "Merhaba Nesrin teyze!" dedi. "Merhaba Oğuz!" dedim. Annesi de çalıştığı için öğleden sonra evde yalnız olacaktı. Apartmana girdi. Biraz sonra kapım çalındı. Açtım, gelen Oğuz idi. "Hayrola Oğuz?" dedim. "Nesrin teyze biraz konuşabilir miyiz?" dedi. Ben de, "Gel bakalım..." deyip içeri aldım. Üzerimdeki şort ve dekolte kısmı oldukça açık bir tişörtten hemen hemen her yerim ortadaydı. "Yemek yedin mi?" dedim. "Hayır." dedi, "O halde birlikte yiyelim." deyip yemek hazırlamaya başladım. Ben mutfakta yemek hazırlarken Oğuz'un gözlerinin üzerimde dolaştığını hissediyordum.

Yemek yedik, salona geçtik. "Evet anlat bakalım, ne konuşmak istiyordun?" dedim. Yüzü kızarmıştı. "Nesrin teyze ama bu aramızda sır olarak kalacak, annemlere söylemeyeceksin değil mi?" dedi. Güldüm, "Tamam senle sırrımız olsun!" dedim. Yanakları biraz daha kızarmıştı. "Evet, anlat bakalım, sorun nedir? Yoksa derslerinde problem mi var?" dedim. "Yok, derslerim çok iyi..." dedi. Daha çok merak etmiştim.

"Bir kız arkadaşım var." dedi. "Ooo, bak sen, bizim Oğuz büyümüş te kız arkadaşı olmuş! Eee? Nasıl gidiyor? Peki sorun ne?" dedim. Kızla buluşuyorlarmış, aynı sınıftalarmış. Kızı bir kere öpmüş, ama başka ne yapacağını bilmiyormuş, ne yapması gerektiğini anlatırmıymışım. Demek kıza birşeler yapmak istiyordu. Güldüm, "Ne yapmak istiyorsun peki?" dedim. Daha da kızardı ve "Sevişmek istiyorum, ama ne yapacağımı, nasıl yapacağımı bilmiyorum!" dedi. "Peki kız arkadaşın ne diyor bu işe?" dedim, onun da istediğini söyledi.

"Peki hiç pørnø film izledin mi?" dedim, izlemediğini, birkaç kere pørnø resim gördüğünü söyledi. "O konuda senin için ne yapabilirim, bilmiyorum ki?" dedim. "Ne yapmam gerektiğini bana anlatır mısın?" dedi. Güldüm, resmen benden ona sikişmeyi öğretmemi istiyordu. Bir anda ıslandığımı hissettim. "Peki, gel benimle!" diyerek onu yatak odasına götürdüm, yatağa yatmasını söyledim. Kocamla hep yatak odasındaki TV'den izlerdik pørnøfilmleri, sistem orada kurulu idi. Filmlerden birini açtım. "Bak bunu seyret, benim anlatmamdan daha iyidir!" dedim. Yatağa uzandı, başının altına bir yastık koydum. Onu öylece bıraktım banyoya gittim, biraz önce yarım bıraktığım duşumu almaya.

Sıcak su bedenime değince yeniden amım alevlendi. Amımı avuçladım, ıslak ıslak yanıyordu. Amımla oynadım, biraz parmakladım. Memelerim şişmiş, uçları çivi gibi sertti. Yarım saat kadar suyun altında kaldım ve iki kez orgazm oldum. Bornozumu giyip banyodan çıktım. Bakalım bizim haylaz ne yapıyor diye yatak odasına girdim. Ben girince birden örtüyü üzerine çekti hemen. "Ne yapıyorsun Oğuz?" dedim. "Hiiiç..." dedi. Kıpkırmızıydı. Filmdeki adam önündeki kızı domaltmış sikiyordu. Yaklaştım, örtüyü çektim ve şok oldum. Bizim haylaz pantolonunu çıkarmış, dimdik siki elindeydi, tam 31 çekerken yakalamıştım. Aman tanrım bu neydi böyle? Bu yaşta ne biçim bir yarak vardı, 18 cm den büyüktü, kalın, damarlı, muhteşem birşeydi. Doğrusu içim gitmişti. Yatağın kenarına oturdum. Bornozum açılmış memelerim görünüyordu. Yaklaştım yarağını elime aldım, harikaydı. Daha okşamadan kıpkırmızı oldu ve titremeye başladı, kasıldı. Boşalacaktı. Koca yarağı göbeğine doğru yatırdım ve fışkırmaya başladı. Yüzüne kadar gidiyordu fışkırmaları, vücudunun üst kısmı spermle kaplanmıştı. Sarsıla sarsıla boşaldıktan sonra titremesi geçmiş, sakinlemişti...

"Kalk hemen! Kalk doğru banyoya!" dedim. Utanmıştı, kalktı banyonun yolunu tuttu. Ben yatağa uzandım. Daha yataktan kocamın sperm kokusu gitmemişti, şimdi gencecik bir sikin kokusu vardı yatakta. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Ne yapıyordum ben, hiç doğru değildi bu yaptığım. Ama bir erkeğin ilk siktiği kadın olmak duygusuydu beni allak bullak eden. Düşünün, hangi erkek ilk siktiği kadını ömür boyu unutur? Ama yapmamalıydım. Bornozumun önünü kapattım. Banyodan çıkınca giyinip gitmesini isteyecektim.

Yatak odasına geldiğinde vücudunda su damlaları pırıl pırıl parlıyordu. Ben daha birşey demeden, "Nesrin teyze, kadınların orası çok küçük, o kacaman şeyler nasıl giriyor ki? Hem ben hemen boşaldım, filmdeki o adam kızı yarım saat sikti ve boşalmadı, kesin bende bir sorun var, öyle değil mi?" dedi. Buyur burdan yak, ben çocuğu evden göndermeyi düşünürken, sorduğu sorulara bak! "Yok, sende sorun yoktur, düzelir her şey, merak etme..." dedim. "Peki, o daracık yere sokunca acımıyor mu?" dedi. Daracık derken acaba amdan mı bahsediyordu, götten mi? "Nereye sokunca?" diye sordum...

Yaklaştı bornozumun önünü açtı, bacaklarımı araladı, amımı işaret ederek, "Buraya sokunca!" dedi. Kaymak gibi amım önündeydi, şimdi yakından incelemek istiyordu sanırım. Gözlerime yalvaran gözlerle baktı ve "Dokunabilir miyim?" dedi. Islanmıştım, içerden sularım pınar gibi geliyordu. Cevabımı beklemeden amımı avuçlayınca irkildim. Fakat terslemedim, bakalım ne yapacaktı. Amımı okşamaya başladığında çıldırtıyordu beni. Amımın dudaklarını araladı, amım iyice açılmıştı, akan sıvıları gördü, parmağını ıslaklığıma değdirdi. Parmağıyla amımın orasıyla burasıyla oynamaya başladı. Parmağı klitorisime değdikçe irkiliyordum ve klitorisim şişiyordu. İlgisini çekti herhalde, klitorisimle oynamaya başladı. Çıldırıyordum sanki, kalçalarımı kaldırıp yatağa vuruyordum...

Dayanamıyordum artık, saçlarından tuttuğum gibi başını amıma dayadım. Ne yapacağını şaşırdı. "Hadi em!" dedim. Amımı emmeye başladığında kudurmuştum iyice. Amımı ağzına doldurup tamamını içine çekmeye başladı. Offf be, harika yapıyordu. Kocam da harika emerdi, ama bu başkaydı. Amımı emerken de memelerimi avuçlayıp sıkıyordu. Birden dilini amımın derinliklerine soktu, diliyle sikiyordu beni sanki. Yan döndüm, kalın yarağını elime aldım, damarları şişmişti iyicene. Dilimi sikinin başına değdirdimde kasıldı. "Rahat bırak kendini, sen amımı emmeye, dillemeye devam et!" dedim.

Dili amıma daha hızlı girip çıkmaya başladı. Sikinin başını dudaklarımın arasına aldım. Nefisti. Emmeye başladım. Nabız gibi atıyordu ağzımda. Tamamını alamıyordum ağzıma, yarısına kadar ağzıma sokup çıkıyordum. Yarağının başı pırıl pırıl parlıyordu. Artık çıldırmıştım, doğruldum, onu sırtüstü yatırdım, üzerine çıktım. Siki amıma değmişti artık, sikini amımın dudakları arasında oynatıyordum. Sularım akıyordu. Bir yandan da nasıl girecek bu içime diye düşünüyordum...

ildim biraz, memelerim ağzındaydı şimdi, hoyratça emiyordu. Bir anda bıraktım kendimi yarağın üzerine. Amımı kılıç gibi yara yara girdi köküne kadar. Nefesim kesilmişti. Biraz durdum nefeslendim, içime alışmasını sağladım. Sonra kalçalarımı kıvırmaya başladım. Yağ gibi girip çıkıyordu içime. Ben yukarı yükselirken o da kalçalarını kaldırıyor, içimden çıkmak istemiyordu. Hızlanmıştım, gittikçe daha da hızlanıyordum. Memelerimi dişlerken kasılmaya başladım. O da titriyordu... Birden içime fışkırtmaya başladığında çıldırmıştım. Ben de geliyordum. Sarsıla sarsıla amımın derinlilerine fışkırtıyordu. Bitirmişti beni. Yığılıp kaldım üzerine. İkimiz de nefes nefeseydik. Sarıldı bana, "Nesrin teyze, ben seni siktim mi şimdi?" dedi. Güldüm, "Evet siktin, hem de çok güzel siktin!" dedim ve dudaklarına bir öpücük kondurdum. "Hadi bakalım banyoya!" dedim.

Birlikte kaltık, onu banyoda bir güzel sabunladım. Sabunlarken siki yine kalkmıştı, ama yeterdi bu kadar. Sadece yıkandık çıktık. "Hadi bakalım şimdi giyin ve doğru derslerinin başına! Bu günkü yaşadıklarımızı kimseye söylemek yok, bu bizim sırrımız!" dedim. "Tamam!" dedi, giyindi, dudağıma bir öpücük kondurdu ve "Nesrin teyze, bir gün kızarkadaşımla birlikte sana gelebilir miyiz?" diye sordu. "Düşünürüz! Sen şimdi doğru evine!" dedim. Sevinçten ağzı kulaklarında çıkıp gitti.

Ben de çırılçıplak bir şekilde yatağa uzandım. Kocam için kaymak gibi yaptığım tertemiz amım, tazecik bir yarak tarafından sikilmişti. Saat 18'e geliyordu, gözlerimi kapayıp bu yaşadıklarımı düşünürken öylece uyumuşum. Ne kadar zaman geçti bilmiyorum ama, vücudumda gezinen nefesle uyandım. Kocam, beni öyle görünce soyunmuş ve dudakları vücudumda gezintiye çıkmıştı bile. Döndüm sarıldım. Bir anda parmaklarını amıma gömdü. Amım halen sırılsıklam ve fırın gibiydi. "Hayrola, bu gün birşey mi oldu?" dedi. Güldüm, "Yok, biraz önce ağda yaparken seni düşündüm, azdım!" dedim. "Gel o zaman!" dedi ve uçurmaya başladı beni...

[Nesrin]


« 31 Seks Hikayeleri

Hikayeni Paylaş


18+ UYARI: 31Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI: Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: