Kaymak Gibi 31 Seks Hikayeleri!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Maaş Artı Yarak! (2) (Sevil 30 Y., İstanbul)

Arayan, muhasebeden Deniz hanımdı, "Müsaitseniz yanınıza geleceğim." dedi. "Tabii, buyrun!" dedim. Birkaç dakika içinde geldi ve konuşmaya başladık. Maaşıma 1.000 $ zam yapıldığını bildirmek için geldiğini söyledi ve ekledi, "Bu şirkette ilk defa biri bu kadar çok maaş alıyor, formda hiç boş yer bırakmadın galiba? Üstelik aynı gün zam alan hiç olmamıştı. Nasıl başardın, merak ettim!" dedi. Ben de, "Özel hizmet formunda işaretlediğim hemen herşeyi biraz önce yaptım, neticesi böyle olmuş!" dedim. Gülüştük ve sohbete devam ettik. Onun özel hizmetlerini sordum. "2., 7. ve 13. maddeler!" dedi. Ona, "Peki, bu işaretlediğin maddeler dışında hiç talepleri oldu mu bu güne kadar?" diye sordum. "Asla, hiç kimseye olmamıştır, hatta Nazlı'ya bile!" dedi. "Nazlı?" dedim. "Nazlı bu şirketteki en düşük maaşlı kişi, sadece oral seks yapar, o kadar. Nazlı'nın dul olduğunu bildikleri halde, başka herhangi bir istekte bulunmuyorlar, çünkü istedikleri herhangi birşey olduğunda, bunu yerine getirecek biri mutlaka oluyor! Artık bir de sen geldin, ki bundan sonra da hiç olmaz!" dedi. Biraz daha sohbet ettik, yanımdan ayrıldı.

Akşam olmuştu, eve gitmek üzere hazırlandım ve binadan çıktım. Kapıda yine Deniz'le karşılaştık, "Dosyandan baktım, evin bana yakın, istersen bırakayım seni, arabam otoparkta!" dedi. Kabul ettim ve arabaya binip konuşmaya başladık. Deniz aldığım maaş konusuna takmıştı, "Gerçekten o işaretlediğin maddelerin hepsini yapıyor musun?" diye sordu. "Evet, hem de büyük zevkle!" dedim. "O halde senden bu konuda yardım rica edeceğim..." dedi. "Nasıl bir yardım?" dedim. "Paraya ihtiyacım var ve kredi düşünüyordum, ama senin rakamını görünce neden olmasın diye düşündüm, eğer bana yardım edersen, ben de senin gibi kazanmak istiyorum!" dedi. Ben de yardım etmeyi kabul ettim. Bu arada benim eve geldik. Onu evime davet ettim. Önce, "Rahatsız etmeyeyim..." dedi, ama ben ısrar edince içeri geçtik...

O salonda otururken, üzerime rahat bir şeyler giydim, bir body bir şort. Kahvelerimizi yapıp getirdim ve içerken o konuya geldik yine. "Bak Deniz, formda dikkatimi çeken şey, özellikle anal seksi ve ağıza yüze boşalmayı daha yüksek ücretli tutuyorlar. Bu da demek ki, her ikisi de bunları seviyor, bunları yaparsan gerisinde zaten bir şey yok!" dedim. Deniz de, "Ama ben anal seksin o acısına dayanamam!" dedi. "Evet, ilk başlarda acır, ama sonra alıştığında acayip derecede zevk alırsın!" dedim. "Olur mu ya, kocam birkaç kez zorla yaptı, acayip canım yandı, altından zor kaçtım valla!" dedi. O anda dumur oldum, "Sen evli misin?" dedim. "Evet, ne var ki bunda?" dedi. "Eee, kocan, şirket, form, özel hizmet..." diye böyle saçmaladım.

Deniz anlatmaya başladı, ilk görüşmeye geldiğinde formu görünce dosyayı atıp kaçmış şirketten, hatta patronların arkasından da bir sürü küfür etmiş ve başka bir şirkette düşük bir maaşla işe başlamış. Ama kısa süre sonra orada da parton askıntı olmaya başlayınca, işi bırakmış. Birkaç şirketi denemiş, ama hepsinde durum aynı ve en sonunda bizim şirkete geri gelmiş. Cem ve Koray beyler onu hatırlamışlar ve "Ne oldu?" demişler. Deniz de açık yüreklilikle, "Size en başta küfretmiştim, ama siz en doğrusunu yapmışsınız, en azından dürüstçe yapacağınızı söylüyorsunuz!" demiş ve formu doldurup işe başlamış. Şimdi de artık şirkette tutunmak ve daha yüksek gelir için benim yardımıma ihtiyacı olduğunu anlattı.

"Peki, söylediklerimi yaparsan, kısa zamanda bu iş olur!" dedim ve yatak odama geçip, evliliğimizin ilk zamanlarında kocamın beni anal sekse alıştırmak için yurt dışından almış olduğu vibratörlü bir külot vardı, onu getirdim. Külodun iç kısmında arkaya gelecek şeklide, elastik bir penis vardı ve bu penis pompa ile büyütülebiliyordu. "Bunu giymeye başlayacaksın! Penisi arkana yerleştir, zaten küçük birşey, birkaç saat öyle gez, hatta mümkün ise bisiklete bin. İlk giydiğinde çok rahatsız edecek, fakat bir süre sonra gevşeyecek ve alışacaksın. Sonra pompa ile şişir ve iki üç gün böyle devam et. Ama mutlaka giy, evde işte devamlı arkanda olsun. Göreceksin bak, birkaç gün içinde büyük hali ile arakana sokabileceksin bunu. Sonra kocanı kullanacaksın!" dedim.

"Nasıl yani?" dedi. "Bak, kocan anladığım kadarılya anal seviyor?" dedim. "Evet, devamlı ister, ama ben hep hayır derim!" dedi. "Artık kocana hayır demeyeceksin, 'kocacığım kabul ederim, ama yavaş ve canımı yakmadan yapman lazım' diye onu ikna edeceksin. Sana söyleyeceğim losyonlardan alacaksın, emin ol bu losyonları kocan uça uça alacaktır sana. Sonra onun önünde ilk seferde domalmayacaksın, sen yan yatacaksın ve onun sen yan yatarken 66 pozisyonunda arkana girmesini söyleyeceksin. Ve o arkana girmeye başladığında kesinlikle kendini kasmayacaksın, serbest bırakacaksın. Bu şekilde devam ettiğinde bir hafta sonra, arkadan istediğini alırsın merak etme! Hem kocan sana tapmaya başlar, hem de şirketteki formunda değişiklik yaparsın, maaş zammı alırsın!" dedim.

Deniz, "Peki!" dedi ve bana banyoyu sordu, özel külodu alıp banyoya gitti. Biraz sonra yüzünde oldukça rahatsız bir ifade ile geri döndü, "Ya bu çok rahatsız ediyor!" diyordu. "Bak Deniz, bu işin başka yolu yok! Aslında bir yolu daha var, ama hiçbir zaman anal seksten zevk almazsın!" dedim. "Nedir, nasıl olacak?" dedi. "Kocan sana zorla yaptığında zevk aldın mı?" dedim. "Hayır!" dedi. "Ya bir şekilde karar verip, canını inanılmaz derece yaktıracaksın, sonra da onun için psikoljik olarak kendini telkin edeceksin, ya da bu şekilde yavaş yavaş alıştıracaksın kendini!" dedim. "Peki!" dedi. Biraz daha sohbet ettik ve evine gitmek için kalktı. Tam çıkacakken, "Eee, ben şimdi bunu giydim, akşam kocama ne diyeceğim?" dedi. "Ya düşündüğün şeye bak, (Kocacığım sen hep istiyorsun ya, onun için kendimi alıştırmaya çalışıyorum!) diye kandırırsın, emin ol hiçbirşey demez sana!" dedim. Ve gitti. Günüm oldukça zevkli ve yorucu geçmişti, hemen günlük sporumu yaptım, duşumu aldım ve yattım. Artık sabahları erken kalkıp işe gitmek durumunda idim. Biraz sonra Deniz aradı, "Sabah işe giderken seni alırım!" dedi.

Sabah Denizle beraber şirkete gittik. Odama girdim, çayımı söyledim. Çayımı içmeye başlamıştım ki, Cem bey telefon etti, "Lütfen gelir misiniz?" dedi. "Peki!" dedim ve odasına gittim. İçeri girdim, ama oda boş gürünüyordu. Bir iki adım ileri attım, arkamdan kapı kapandı ve kilitlendi. Arkamı döndüm ki, Cem bey çırılçıplak siki elinde kocaman olmuş, "Seni bekliyordum, sabaha kadar rüyamda seni gördüm, hadi gel de şunu biraz rahatlat bebeğim!" dedi. "Peki efendim!" dedim ve önünde diz çöküp hemen ağzıma alıp emmeye başladım. Öyle iştahla emiyordum ki, Cem zevkten inliyor, saçlarımdan tutmuş, kafamı ileri geri yaparak resmen ağzımı sikiyordu. Bu şekilde epey bir süre devam ettim. Sikinin ağzımda olması beni de hemen azdırmıştı, altım ıslanmış, bir elimle kendimle oynuyordum. Zaten bu gün yine sikileceğimi bildiğim için külot giymemiştim. Biraz sonra ağzımdan çıkarttım ve "Neremi sikmek istersiniz efendim?" diye sordum. "Tabii ki önce götünü sikmek istiyorum, sonrasına bakarız!" dedi. "Peki efendim!" dedim ve masaya doğru geçip, ellerimi masaya dayayarak domaldım...

O da hemen arkama geçip, amımı ve göt deliğimi yalmaya başladı. Ohh! Ne güzel bir zevkti bu, anlatamam, zevkten uçuyordum. Bir süre böyle yaladıktan sonra, sikini göt deliğime sokmaya başladı. Zorlanmadan almıştım sikini götüme. Köküne kadar hızla sokuyor ve yavaşça geri çekiyor, yeniden köklüyordu götüme. "Muhteşemsin sen, senin gibi kadın görmedim!" v.s. bana iltifatlar ediyordu. Ben de ona, "Sik erkeğim, doldur içimi, uçur beni!" diye eşlik ediyor, daha da hırslanmasını sağlıyordum. Oldukça hızlı bir tempo ile götüme gidip geliyordu. Taşakları amıma çarptıkça ben orgazm olmaya başlamıştım artık. O ise halen götüme girip çıkıyor, deli gibi pompalıyordu. Biraz sonra durdu ve sikini götümden çıkarttı, koltuğa geçip oturdu ve beni çağırdı. Gittim, yüzüm ona dönük şekilde kucağına çıktım, sikini yine göt deliğime elimle yerleştirip üzerinde zıplamaya başladım. O yorulmuştu, şimdi o sadece oturuyor, ben resmen kendimi siktiriyor, kendimi ona veriyordum. Böylece devam ederken, memelerimi emiyor, kalçalarımı hafif hafif tokatlayarak sıkıyordu...

"Geliyorum!" dedi. Hemen üzerinden inip, sikini memelerimin arasına alıp, aşağı yukarı hareket etmeye başladım. İyice kızarmıştı yüzü. Elimle 31 çektirmeye başladım, yüzüme doğru öyle şiddetle boşaldı ki, anlatamam. Yüzüm gözüm onun dölleriyle kaplanmıştı. Biraz öylece durduk. Sonra bana teşekkür etti ve yerime gidebileceğimi söyledi. Odadaki duşta temizlendim, üzerimi giyindim ve yerime geçtim.

Biraz sonra Deniz yanıma geldi, "Nasılsın?" dedi. "İyiyim, Cem beye sabah servisimi yaptım geldim!" dedim ve gülüştük. Ben de ona sordum, "Sen ne yaptın, akşam kocan ne dedi?" diye. O da, "Ya sen çok akıllısın kız, senin söylediklerini söyledim, bana öyle iyi davrandı ki anlatamam. Adamın ne büyük bir göt sikme merakı varmış da ben farkında değilmişim!" dedi. Gülümsedim, "Öyledir!" dedim. Deniz'le birer çay içtikten sonra odasına gitti.

Aradan bir saat kadar geçmişti telefonum çaldı, bu sefer de Koray bey beni çağırdı. Yanına gittim, "Buyrun efendim?" dedim. "Özel hizmet için çağırmıştım, ama sabah Cem benden hızlı davranmış, biz bir personelden günde sadece bir kez özel hizmet isteriz, sizi çağırdıktan sonra öğrendim, özür dilerim, gidebilirsiniz!". dedi. "Siz bilirsiniz efendim." dedim ve çıktım. Odama doğru geçerken koridorda Deniz'le karşılaştık, "Nereye?" dedim. "Koray beyin yanına!" dedi. Demek ki Koray beni gönderdikten sonra, özel hizmet almak için Deniz'i çağırmıştı. Deniz'e, "Kolay gelsin!" deyip odama geçtim. Yapılacak işlerimi yaptım, artık akşam olmuştu...

Mesai bitimi ben çıkmak için hazırlanıyordum ki, Deniz geldi, "Hadi çıkıyoruz!" dedi. Beraber çıktık, arabada sohbet etmeye başladık. Bana, "Kızım senin işin iyice zor, Koray beni çağırdı ya, adam beni sikerken devamlı senden konuştu. Bunlar seni hiç rahat bırakmaz haberin olsun, her gün özel hizmet vermek zorunda kalacaksın!" dedi. Ben de, "Olsun, daha iyi, azgınlığımı anca gideririm böyle. Adamların ikisi de iyi sikişiyor, beni doyuruyorlar!" dedim gülüştük.

İki günde kırk yıllık fahişe gibi konuşur olmuştum. Aslında düşününce, yaptığım iş farklı bir şey de değildi, tek farkı, sadece iki müşterimin olması idi...

[Sevil]


« 31 Seks Hikayeleri

Hikayeni Paylaş


18+ UYARI: 31Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI: Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: