Kaymak Gibi 31 Seks Hikayeleri!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Kocam Beni Neden Başka Erkeklere Siktirdi! (2) (Çağla 30 Y., İzmir)

Aradan geçen bir iki hafta Can'ın performansı oldukça iyi idi, haftada iki gece sikişiyorduk. Canının istemediği geceler ise bana almış olduğu vibratör ile kendimi tatmin ediyordum. Şuna karar vermiştim, artık Can bana yetmiyordu. Ama neyse ki grup seks yapacaktım ve eminim benim için doyurucu olacaktı...

Bir gün gündüz Can aradı, "Akşam misafirimiz var, grup bu gece!" dedi ve kapattı. Telefondan hemen sonra önce duşa girdim, ağda yaptım ve hemen hazırlıklara başladım. İkramlar filan hazırladıktan sonra, üzerime içini gösteren bir gömlek, üstten 3 düğmesini açık bıraktım, meme uçlarım oldukça belli oluyordu, 92 lik memelerim dimdik füze gibi duruyorlardı. İç çamaşırı zaten giymemiştim, altıma süper mini bir etek, fileli çorap, yüksek topuklu ayakkabılar, artık hazırdım ve makyajımı yaptım. Aynaya baktığımda kendimi ben bile çok beğenmiştim, oldukça sexy görünüyordum. Artık Can'ın gelme saati yaklaşmıştı. Ben heyecandan kuduruyordum, acaba nasıl biri olacaktı, umarım dayanıklı biridir diye içimden geçiriyordum.

Bir süre sonra kapı çaldı, geldiler diye kapıyı açtım. Hiç tanımadığım, uzun boylu, esmer biri vardı, oldukça yakışıklı idi. Elindeki çiçeği bana uzattı, "Merhaba, ben Ekin. Can arabayı park edip gelecek!" dedi. Ben de içeri buyur ettim, salonu gösterdim. Biraz sonra da Can geldi. Beraber salona geçtik. Önce biraz sohbet ettik, sonra yemek yedik. Yemekten sonra hafif alkollü içkiler içmeye başladık. Ben hiç içki içmemiştim bu güne kadar, bu yüzden kısa sürede içki etkisini göstermiş, vücudumu bir ateş sarmıştı. Ekin'i gerçekten beğenmiştim ve ona devamlı frikikler veriyordum. En sonunda kadehini doldurmak için alırken, elimi tuttu ve gözlerimin içine bakarak, "Çok güzelsin! Can çok şanslı! Senin gibi bir karım olması için dünyayı yakardım!" dedi. Ben bir an Can'a baktım, kafasıyla onay verdi. Ben de, "İstiyorsan bu gece senin de karın olabilirim!" dedim.

Ekin beni kendine çekip dudaklarıma yapıştı. Öyle güzel öpüyordu ki anlatamam. Beni yanına çekip öpmeye devam ederken, bir yandan da okşamaya başladı. Ben ayağa kalktım ve üzerimdekileri çıkartıp, Ekin'in kucağına oturdum. Onunla öpüşüyordum, o beni okşuyordu. Bu arada Can ayaklandı ve yanımıza geldi, yere çöküp benim amımı yalamaya başladı. Sonra Ekin beni kucağından kanepeye bıraktı ve ayağa kalktı, soyunmaya başladı. Oldukça kaslı bir vücudu vardı, üzerinde sadece külotu kalmıştı, en sonunda onu da çıkarttı ve kocamınkinin haricinde amıma girecek ilk yarak karşımdaydı. Uzanıp onu çektim ve emmeye başladım. Gittikçe büyüdü ve sertleşti. Kocamınki kadar büyük değildi, ama dışı oldukça damarlı idi. Ben kanepeden inip dizlerimin üstünde onu ağzıma alıp emerken, kocam soyundu. Onunki çoktan kazık gibi olmuştu. Ekin kocama, "Oooo, abi seninki oldukça büyükmüş!" dedi. Kocam da, "Öyledir biraz, ama benim karım hepsini alır, merak etme sen!" dedi, gülüştüler. Ben o sırada, beni mest eden erkeğin sikini emmek ile meşguldüm, tadı öylesine güzeldi ki, kocamın sikini emerken hiç bu kadar hoşuma gitmemişti. Değişiklik iyi oluyor demek ki...

Kocam da Ekin'in yanına geldi, onun sikini de ağzıma aldım, emmeye başladım. Ekin kocamın yanından ayrılıp, arkama geçti, beni yukarı kaldırdı. Ben eğilip kocamınkini ağzıma aldım, Ekin de amımı yalamaya ve parmaklarını amıma sokmaya başladı. Öylesine güzeldi ki, anlatmak mümkün değil. Sonunda doğrulup, sikini amımın ağzına yerleştirip itmeye başladı. Aynı pørnø filmlerde seyrettiğin pozisyondaydım şimdi, kocam ağzımda, Ekin ise arkamda amıma giriyordu. Ve kökledi birden, derin bir 'Ohhh!' çıktı ağzımdan ve o anda orgazm oldum, sarsılarak. Şimdi iki kişinin arasında gidip geliyordum. Daha doğrusu biri ağzımı, diğeri amımı sikiyordu. Öylesine zevk alıyordum ki! Bir süre böyle devam ettiler. Ben bu arada üçüncü orgazmımı yaşamıştım. Ekin de kocam kadar dayanıklı idi, amımda gidip gelirken aldığım zevk dayanılmazdı. Kocamın siki daha büyüktü, ama Ekin daha çok zevk veriyordu bana. Hep derler ya, 'boyu değil, işlevi önemlidir' diye, gerçekmiş o anda anladım.

Bir kez daha orgazm'a doğru gidiyordum, epey süredir devam ediyorduk. Ama benim asıl merak ettiğim, Ekin de kocam gibi götüme sokunca hemen boşalacak mıydı. Ve kocamın sikini emmeyi bırakıp, "Ekin hadi biraz da götümden sik beni!" dedim. Kocam şaşırmıştı, çünkü o istemeden ben ondan hiç istememiştim. Ve Ekin yarağını amımdan çıkartıp, götüme sokmaya başladı. Çok güzel oluyordu, kocamınkini daha bir iştahla emiyordum. Ama artık ayakta durmakta zorlanıyordum. Doğruldum, ikisini de durdurup, Ekin'i koltuğa oturttum ve yarağını götüme yerleştirip kucağına oturdum. Kocamınkini tekrar ağzıma aldım ve devam ettik. Kocam ne amıma ne de götüme henüz girmeden, Ekin'e her iki deliğimi de bir güzel siktirmiştim. Bunun sebebi, kocamın sikinin büyük olmasıydı, kocam önce sikse, Ekin'in sikinden gerçek zevki alamam diye düşünmüştüm. Kocam artık, "Geleceğim... Ben de karımı sikmek istiyorum artık!" dedi.

Ekin altımdan kalktı ve yerini kocama bıraktı. Kocam oturdu koltuğa ve yarağını götüme sokmaya başladı ve inanın sadece birkaç kez girip çıkmasıyla boşalması bir oldu. Ben Ekin'in sikini emmeye devam ediyordum. Kocam boşalınca, Ekin'e, "Hadi sevgilim, geç yerine!" dedim. Onu koltuğa oturtup, bu sefer yüzüm ona dönük şekilde, sikini amıma aldım ve üzerinde zıplamaya başladım. Deli gibi zıplıyordum. Her içime girişinde aldığım zevk katlanıyordu. Ve artık Ekin de boşalmak üzere olduğunu söyledi. Hemen üzerinden inip, sikini tekrar ağzıma aldım ve emmeye başladım. En sonunda ağzımın içinde patladı. Her damlasını yuttum büyük bir iştahla. Aldığım zevk inanılmazdı, çok güzeldi. Gidip kocamın kucağına oturup, "Aşkım çok teşekkür ederim, iyi ki Ekin'i getirmişin, çok iyi sikiyor, hatta senden bile iyi!" dedim. Kocam buna bozulmuştu, ama renk vermedi. Ben de zaten bilerek söylemiştim, amacım onu iyice kızdırmaktı.

Biraz dinlendik, ben gidip temizlendim ve geri geldim, ikisini yan yana oturtup, siklerini emmeye başladım. Pørnø filmlerde gördüklerimi aynen uyguluyordum. İkisinin sikleri de sertleşmişti. Kocamı koltuğa oturtup üzerine çıktım, yüzüm kocama dönük şekilde sikini üzerine oturdum, git gel yapmaya başladım. Ekin de getirip ağzıma verdi, tekrar çok güzel bir şekilde devam ediyorduk. Ama biraz sonra kocam Ekin'e, "Hadi Ekin geç yerine de karıma tost nasıl oluyormuş bir gösterelim!" dedi. Ekin ağzımdan çıktı arkama geçti, sikini götüme sokmaya başladı. O anda aklıma kocamın ilk götümü sikişi geldi. Kocamın kocaman siki amımın içinde gömülüyken, Ekin götüme zorlanarak girmişti ve o da kökünü bulmuş, canım acımıştı. Bağırıyordum resmen, ama beni duyan yoktu. Biraz sonra acım geçmiş ve alışmıştım artık. İşte o anlarda aldığım zevk resmen kasırga olmuş beni savuruyordu, bulutların üstünde idim, "Sikin beni, daha sert sikin, dağıtın beni!" diye bağırıyordum. Onlar da olanca güçleriyle pompalıyorlardı...

Bu pozisyonda ne kadar orgazm olduğumu hatırlamıyorum, ama ikisinin arasında pelte gibiydim. Bir süre böyle devam ettik. Sonra kocam, "Hadi yer değiştirelim!" dedi. Hemen beni bıraktılar, Ekin koltuğa geçti, amıma girdi, kocam da arkamda yerini aldı ve götüme sokmaya başladı. Ben canımın acıyacağını düşünmüştüm, ama hiç te öyle olmadı. Ve ritmi tutturup girip çıkmaya başladılar. Ama her zamanki gibi kocam götümde kısa sürede boşaldı. Oysa Ekin hem amımda hem götümde oldukça uzun süre beni sikiyor ve boşalmıyordu. Kocam diğer koltuğa yığılıp kaldı, "Benden pes!" dedi. Oysaki daha iki kez boşalmıştı. "Dur, daha bitmedi!" dedim. "Yok, siz devam edin!" dedi. Ben tekrar Ekin'e döndüm ve devam ettik. Ekin'in dokunuşu, kokusu, dili beni öyle etkiliyordu ki, kısa sürede tekrar tekrar orgazmlar yaşıyordum, takatsiz kalıyordum. Ama Ekin'in memelerimi emmesi, yada bana dokunuşu beni tekrar azgın bir dişiye çeviriyordu.

Ekin bana, "Sevgilim seni götten sikmek istiyorum!" dedi. "Peki canım!" dedim, yere indim ve domaldım. O anda kocamın koltukta sızmış olduğunu fark ettim. Ekin arkama geçip götüme sokmaya başladığında çılgınca zevk alıyordum. Bir de Ekin uzanıp bir eliyle memelerimi okşamaya, diğer eliyle amımla oynamaya başladığında artık uçuyordum. Ve epey bir süre götümde gidip geldikten sonra çok sert bir girişle içimde patladı. Ekin öyle şiddetli boşalıyordu ki, anlatamam. Bir süre öylece bekledik ve sonra götümden çıktı. Ben gidip temizlenip geldim. Ekin de duşa gitti. Bu sırada ben kocamı kaldırmaya uğraştım, ama iyice sızmıştı, alkol onu iyice mayıştırmıştı.

Ekin duştan çıkmış yanıma gelmişti, beraber kocamı yatak odamıza götürdük ve yatırdık. Tekrar salona geçtik. Duşun da etkisiyle iyice ayılmış ve kendime gelmiştim. Salonda tekrar Ekin'in kucağına oturdum ve konuşmaya başladık, olanı biteni anlattım. Ekin bana, "Eğer istersen beni istediğin zaman ara, Can bilsin bilmesin fark etmez, seninle sevişmek gerçekten çok güzel! Yalnızken rahatça sevişmek isterim seninle!" dedi. Ben de dudaklarına yapıştım ve tekrar sevişmeye başladık. Beni koltuğa yatırıp amımı yalamaya başladı. Hem amımı yalıyordu, aynı anda bir parmağını amıma sokmuş, bir parmağını götüme sokmuş, iki deliğime birden masaj yapıyordu. Öyle güzeldi ki, uzunca bir süre böyle devam etti ve ben iki kez daha orgazm oldum.

Ekin doğrulup tekrar amıma girmeye başladı. Deli gibi gidip geliyordu amımda. Bir yandan da kocamdan için, "Salak herif, böyle bir karın var ve başka erkelere siktiriyorsun, sen salaksın!" diye gönderme yapıyordu. Onun bu konuşmaları beni acayip tahrik ediyor, "Sik erkeğim, kökle, dağıt beni!" diye inliyordum. Bir süre öyle devam ettikten sonra Ekin amımdan çıkartıp götüme sokmaya başladı. Hızla götümü sikiyordu. Ben de, "Sik Ekinim götümü, sik doldur koca yarağınla, doyur beni!" diye inliyor bağırıyordum, "Kocam bana yetmiyor, sen sik doyur beni!" diyordum. Ekin epey bir süre sonra, "Geliyorum!" dedi. Hemen ağzıma vermesini istedim. Emerek boşalttım erkeğimi ve o gece ikimiz salonda uyduk, kocam yatak odasında uyudu...

Sabah kocam kalkmadan Ekin'i uğurladım. Ama gitmeden son bir kez daha götüme soktu, "Bu harika götü sikmek çok güzel, her zaman sikmek isterim!" deyip gitti. Sonra Kocamın yanına yattım ve kocamı kaldırdım. Duşa gitti geldi, "Gece ne oldu?" dedi. Ben de, "Teşekkür ederim aşkım, gerçekten sekse doydum, ama sen erken pes ettin, sen sızınca ben de Ekin'i gönderdim!" dedim. (Ekin'le de böyle konuşmuştuk). Kocam da, "Bak sana demiştim, güzel olur diye!" dedi. "Evet aşkım, gerçekten güzel oluyor, ama bir ara senin kıskandığını fark ettim!" dedim. O da, "Evet, ama güzel oldu, benim çok hoşuma gitti!" dedi. "Evet, bir daha ne zaman istersen yapabiliriz!" dedim. Kcam ise, "Tamam, ama Ekin'i bir daha getirmem, benden iyi olanı kaldıramam!" dedi. Evet, geceki konuşmalarım işe yaramıştı. Kocam biraz sonra, "Peki, sen ne zaman ikinci kadını ayarlayacaksın?" dedi. "Fazla sürmez aşkım, merak etme yakında ayarlayacağım!" dedim. İçimden ise (Ulan herif, beni bile adam gibi sikemiyorsun, iki kadınla ne yapacaksan?) dedim ve plan kurmaya başladım...

[Çağla]


« 31 Seks Hikayeleri

Hikayeni Paylaş


18+ UYARI: 31Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI: Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: