Kaymak Gibi 31 Seks Hikayeleri!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Pezevenk Herif Bana Karısını Siktirdi Ama...! (1) (Can 20 Y., Ankara)

Merhabalar. Ben Can, 20 yaşındayım. O akşam Sakarya caddesinde hoş bir mekanda bira içiyordum. Mekan kalabalık değildi. Benim gibi tek başına içen birkaç adam vardı. İki bira içmiştim, yeterdi, kalkacaktım. Garsondan tam hesabı isteyecektim ki, garson elinde bir bira ile gelip masama bıraktı ve "Beyefendinin ikramı!" diyerek, orta yaşlı bir adamı göstermişti. Kafamı o yöne çevirdiğimde adam kadehini kalırarak, "Afiyet olsun!" dedi. Ben de gönderdiği birayı kaldırıp teşekkür ettim. Ama rahatsız olmuştum, adam bana niye içki ısmarladı diye. Acaba beni ibne mi sanmıştı? Dayanamadım birayı alıp masasına gittim. Sandalyeyi çekti, "Buyur hemşerim, otur!" dedi. Oturdum ve bira için tekrar teşekkür ettim, sohbet etmeye başladık...

Adamın adı Ömer imiş, ama ben Ömer abi diye hitap ediyordum. Ömer abi 45 yaşında, hoş sohbet biriydi. Ben de hoş sohbet bir insan olduğum için konuşuyorduk. Ömer abi klasik bir Türk erkeği idi, bıyıklı, hafif kel ve göbekliydi. Evliymiş, karısından falan bahsetti, karısı Tülay 35 yaşındaymış. Onlar da benim gibi Ankara'da oturuyorlarmış. Biraz oturup sohbet ettikten sonra, ben eve gideceğimi söyleyip, müsade istedim. Giderken Ömer abi bana sosyal medya adresini yazıp verdi, "Ekle, akşamları chat yaparız! Karımla da tanışırsınız!" dedi. "Olur..." dedim, aldım soyal medya adresini ve iyi akşamlar dileyerek ayrıldım ordan. Eve varınca ekledim.

Ertesi akşam sosyal medyadan görüntülü chatleşmeye başladık. Önce Ömer Abi ile konuştuk, sonra karısı Tülay geçti bilgisayarın başına, tanıştık. Tülay tam MILF diye tabir edilen bir kadındı. Kızıl saçları ona farklı bir hava katıyordu. Öyle sexy bir kıyafet yoktu üstünde, ama memelerinin büyüklüğü belli oluyordu. Sonra tekrar Ömer abi geçti. "Abi çok şanslısın, çok tatlı bir karın var!" dedim. "Valla öyleyim, ama başka erkeklerin de şanslı olmasını istiyorum!" deyince, işin iç yüzü ortaya çıktı. "Abi senin arayışın nedir?" diye sordum. Biraz mırın kırın ettikten sonra 'üçüncü' aradıklarını söyledi ve "Kabul eder misin?" diye sordu. "Eğer Tülay hanım isterse elbette isterim!" dedim. Direkt atlamamam, gayet kibar ve saygılı konuşmam dikkatini çekmiş olacak ki, "Valla Can, tam aradığımız biri olarak görüyorum seni. İstersen yarın ofisime gel, yüz yüze bir görüşelim. Sonra da karımla görüşürsünüz!" deyince, ertesi gün Ömer abinin ofisine gittim...

"Can bak, açık konuşacağım senle. Karımı doyuramıyorum, erken boşalmam var. Bu yaştan sonra bekar kalmam demek rezil olmam demek. Karım ya gidecek başkasıyla olacak, ya da beni terk edecek. Terk etmesini istemem, ama başkasıyla olması benim de işime gelir!" deyince, "Abi, siz hiç merak etmeyin. Aramızda kalır herşey. Yatakta istediğimizi yaparız, ama dışarda yengemdir Tülay abla!" deyince, "Tamamdır aslanım, bekle çıkalım birazdan! Evde kendini kasma, karıma orospu muamelesi yap, öyle sikilmeyi seviyor doyumsuz orospu, argo seviyor!" dedi.

Arabayla evine gittik. Kapıda bizi Tülay karşıladı. Tanışma faslından sonra, ben Tülay'a, "Reelde daha güzelsin!" diye iltifat ettim. Aman aman bir güzelliği yoktu. Gayet rahat bir şekilde oturuyordu. "Sağol canım!" deyip kucağıma oturdu, içkilerimizi öyle yudumlamaya başladık. Arada dudağımı öpüyordu, ben Ömer abiye bakıyordum. Yakasını gevşetmiş, kravatını çıkarmış oturuyordu. "Abi, dediğin kadar varmış, karın fazla istekli. Baksana daha burda yiyişmeye başladı!" deyince, "Bak işte gördün nasıl ateşli karı, artık sikersin güzelce!" dedi.

Kucakladım, yatak odasına götürdüm. Kapıyı kapattım, Ömer abi içerdeydi. Ben önce yalnız sikmek istiyordum Tülay'ı. Yatağa bıraktım. Yatağa bırakınca siyah geceliğinin içinde kıvrakça kıvırmaya başladı. "Vay azgın orospu, demek doymuyorsun yarağa!" deyip memelerini okşamaya, dudaklarını öpmeye başladım. Dudaklarını öperken geceliğinden memelerini çıkarıyor, elimle ovalıyordum. Boynunu da bir süre emdikten sonra, memelerini yalamaya başladım. Yaladıkça kafasını bastırıyor, uçlarını ağzıma sokuyordu. Isırıyordum hafifçe uçlarını. Sonra göbeğini yalamaya başladım. Hafifçe dilimle amına doğru ilerliyordum. Ve ıpıslak, ateşli amı karşımdaydı. Kılsız, tüysüz, kaymak gibi amını yalamaya başladım. İki elimle am dudaklarını aralıyor, amının içini yalıyor, klitorisini emip, deliğini parmaklıyordum. Uzun süre yaladıktan sonra yatağa uzandım, sikimi ağzına verdim. Tülay götü kapıya domalık olarak, kudurmuş gibi yalıyordu sikimi.

Ben ellerim kafamda, zevkini çıkarırken, Ömer abi girdi içeri ve "Görüyor musun kancığın götünü. Azgın orospu, doyumsuz kaltak!" deyip soyunmaya başladı. En son donunu indirdi ve yandaki sandalyeye oturdu. Ben adam karısını sikecek diye beklerken, sikini sıvazlamaya başladı. Tülay sikimi yalarken, ben de saçlarını okşuyordum. Sonra, "Kalk bakalım orospu, istediğini verelim sana!" deyip kaldırdım ve sırtüstü yatırdım, bacaklarını ayırdım. Kabak gibi amı kocaman dudaklarıyla, iştahlı iştahlı yarağımı istiyor gibi duruyordu. "Ömer abi sikilmez mi bu orospu? Valla bu orospu benim karım olacak, yaraksız bırakmam bunu!" deyip bir hamlede soktum kancığın amına. Hızlı hızlı pompalamaya başladım. Tülay da, "Ohhh, yarak bu işte, bırakma beni erkeğim, ikinci kocam ol!" deyip başını sallıyordu. Ömer abi oturduğu sandalyede iyice zevke gelmiş, sikini hızlı hızlı sıvazlıyordu. Ben amına pompalarken, memelerini yalamaya başladım. Memeleri her darbemde puding gibi sallanıyor, beni kendine çekiyordu.

"Ömer abi boşuna sallama döllerini, ver şunun ağzına da zevklensin orospu!" deyince, sandalyeden kalktı geldi, sikini karısının ağzına verdi. Ağzına alan Tülay iyice coşmuş, amındaki yarağın ve ağzındaki sikin etkisiyle deliriyordu. İki dakika saksodan sonra Ömer abi sarsıla sarsıla boşaldı. Orospu karısı Tülay da döllerin bir damlasını ziyan etmeden yuttu. Ben de kaldırdım Tülay'ı ve sikimin üstüne oturttum. Deli gibi zıplamaya başladı. Zıpladıkça memeleri sallanıyordu, delirtmişti kaltak beni. Ömer abinin siki iyice küçülmüştü, anlıyordum Tülay'ı.

Ömer abi donunu giymiş, karısının düzülmesini izliyordu. Ben de Ömer abiye nispet olsun diye, hızlı hızlı pompalıyordum kaşara. Orospuyu bir süre bu pozisyonda siktikten sonra, kaldırdım ayağa tekrar. Ellerini duvara dayandırdım, arkadan amına bir soktum, kaltak nefessiz kaldı. Kancığa pompaladıkça zevkten deliriyor, art arda boşalıyordu. 10 dakika da bu pozisyonda siktikten sonra, Ömer abiye dönüp, "Karını dölleyim mi abi?" dedim, "Ne istersen yap kaltağa!" deyince döllerimi amının içine bıraktım. Vıcık vıcık olmuş amından çıkarıp, ağzına verdim, güzelce temizledi sikimi kaltak.

Ömer abi kalkıp karısını güzelce öptü, "Kalk duşa gir aşkım, daha Can götüne sahip olcak!" deyince Tülay kalktı kırıtarak duşa girdi. Ben de bir sigara yaktım, sadece donumu giydim oturdum. "Abi bu nasıl isterik bir orospu, delirmiş yarak diye!" dedim. O da, "Bir taburu alır içine kaltak, görmüyor musun azgınlığı?" deyince, sanki orospu sikiyormuşum gibime geldi. Ömer abi de onun pezevengiydi sanki. "Abi alınma ama, tam pezevenksin. Karını utanmasan parayla satacaksın!" diyerek, kalkıp bir sigara daha yaktım.

O sırada Tülay geldi, çıplaktı tabii. "Hoşgeldin aşkım!" deyip dudağına bir öpücük kondurdum. Yine sevişmeye başladık. Bu sefer götünü mıncıklıyordum, "Aldın mı hiç götünden aşkım?" diye sordum, "Aldım aldım, merak etme!" deyince domalttım yatağa. Elimle götünün deliğini yokladım, hakikaten baya sikilmişti götü. Tükürdüm kocaman, elimle yaydım o tükürüğü deliğine. Bir hamlede soktum kancığın götüne. Elimle amındaki sıvıyı toplayıp, götüne sürüyordum. Delirmiş gibi pompalamaya başladım. Domalık vaziyetteki Tülay ise, "Pompala! Sik! Götümü! Ohh! Orospunum!" diye çığlıklar atarken, kızıl saçlarını çekiyordum.

Çığlıkları bana haz veriyordu. O çığlık attıkça pompaladım, pompaladıkça çığlık attı. Uzun bir süre götünü domalık siktim, "Bu sefer tattıracam sana döllerimi şıllık!" diyip içinden çıktım, önüne geçtim. Kesik kesik ağzına boşalmaya başladım. Boşaldıkça geliyor, titriyordum sadece. Bitirmişti beni. Bir süre yan yana yattık Tülay'la. Bana kocaman sarılmış, "Kocacım!" diyordu. Saçlarını okşayıp sigaramı içiyordum. Ömer Abi, "Haşat ettin karıyı aslanım ya!" deyip karşıma oturdu ve karısına, "Mutlu musun orospu? Bak doyurttum seni yarağa! Bırakacan mı beni! Terkedecen mi ha, şıllık!" dedi. Tülay da, "Bırakır mıyım hiç kocacım. Ama beni hep siktireceksin böyle!" dedi.

Ben de, "Valla iyi oldu Ömer abi, ben karına bayıldım. Ne zaman istersen, ne zaman bu orospu kaşınırsa geleyim, dölleyim!" dedim. Ömer abi de, "Tülay senin de karın olsun, ama sadece ben varken sikeceksin bu kancığı. Yoksa ikinizi de yakarım! Karımı sadece sikip doyuracaksın, aranızda duygusal birşey olursa öldürürüm ikinizi de!" deyince, işin ciddiye bindiğini farkettim. "Tamam abi, sen nasıl istersen!" deyip, külodumu giydim, salona geçtim. Kıyafetlerimi de alıp giyinirken, içerden yatak gıcırtısı gelmeye başladı. İçeri gidip baktım, Ömer abi Tülay'ı sikiyordu. Oturup izlemeye başladım. Tülay'da gık yoktu. Ömer abi anıra anıra boşalttı döllerini amına. Amı artık döl almıyordu, bir kısmı çıkmış yatağa akmıştı...

Ömer abi, "Oh be!" diyerek kalktı, halen dölleri sikinin ucundaydı, en azından kendini doyurmuştu. Tülay baygın gibi yatıyordu yatakta, "Orospuyu bayılttık be abi!" deyip gülmeye başladım. Ömer abi donunu giydi, salona gidip bir sigara içtik. Saat gecenin ikisi olmuştu. Tülay geldi yanımıza, "Gitme bu gece, burada kal, dilediğin gibi becer bizi!" deyince, Ömer abi dönüp bir öksürdü. 'Bizi' kelimesinin ne olduğunu anlamamıştım, "Bizi derken?" dedim...

Tülay bana gülerek bakıp, "Ömer'in ibne olduğunu bilmiyor musun? Sikmeyecek misin onu?" deyince, herşey çok garipleşmişti. Ömer abi de, "Sana söylemedim, ama ben de meraklıyım erkeklere. Bir iki kere verdim bir erkeğe, ama bunu sana söylemedim, istemezsin diye..." deyince, durdum ve aslında garip bir deneyim olur diye geçirdim kafamdan. Ulan ne olcak, birde ibne sikeriz diye düşünüp, "Abi istersen yaparım, bak ama ben öyle öpüşüp sevişmem, yani o ters, ama aktif olurum istersen!" dedim. Ömer abi birşey söylemeden içeri gitti, ben Tülay'la kaldım.

Ömer abi bir iki dakika sonra beni çağırdı. Yanına gittim, ama şok üstüne şok yaşıyordum. Ömer abi Tüla'yın sexy Tanga takımını giymişti. Bana, "Tamam aslanım, nasıl istersen!" deyip önüme diz çöktü. Sikimi çıkarıp, ağzına aldı ve yalamaya başladı. Nasıl yalıyor ama, anlatamam! Tülay'la yarışır yani. İbne emerek kemik gibi yaptı sikimi. "Karı koca delirttiniz beni!" deyip, Tülay'a seslendim...

Tülay geldi. Tülay'a, "Sen de otur, bizi izle. Bak ibne kocan nasıl sikilecek şimdi!" deyip, Ömer abiyi domaltıp arkasına geçtim. Tangasının ipini kenara çekip tükürükledim kılsız götünü. Vücudu kıllıydı, ama götü karı götü gibi kılsızdı. Alıyordu demek ki. Sikimi hafifçe soktum, bekledim. Ömer abi ise götünü iyice kaldırmış, girişimi kolaylaştırmıştı. Bir anda tamamını soktum, ama ibneden gık çıkmadı! Tülay karşımızda kendini parmaklıyordu. Orospunun amının suyu bir durmak bilmedi, nasıl suluydu şeftalisi.

Ben Ömer abinin götüne pompalamaya başladım. "Vay ibne, vay orospular sizi! Azgın fahişeler, yarak hastaları! Kocanız doyurur sizi yarağa hiç merak etmeyin!" deyip sokuyordum götüne. Tülay'a da, "Lan orospu, bakma öyle, geliyorum yavaştan. Diz çök bakayım yeni kocanın önüne!" deyip, Ömer abinin götüne pompalamaya devam ettim. Tülay ağzını açık tutuyordu. Benim de sikimdeki zevk hafiften artmıştı. Geleceğimi anlayınca çıkardım sikimi, tazyikli tazyikli boşaldım Tülay orospusunun ağzına! Sonra sikimi Ömer abiye yalatarak temizlettim. Enteresan bir tecrübe oldu benim için, ibne de sikmiş oldum...

Bir aydır görüşüyorum Tülay'larla. Ama Ömer abiyi bir daha sikmedim. Geçen gün Tülay bana, "Ömerle ilgilenmiyorsun, kıskanıyor hafiften, arada onu da sik te bari kesmesin ilişkimizi!" dedi. Tamam dedim, ama valla hiç ibne götü sikesim yok. Bir kere siktim, yeter! O ateşli karısı varken, Ömer abinin götü artık hiç ilgimi çekmiyor...

[Can]


« 31 Seks Hikayeleri

Hikayeni Paylaş


18+ UYARI: 31Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI: Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: