Kaymak Gibi 31 Seks Hikayeleri!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Komşumun Fırlama Kızı! (2) (Emre 27 Y., İstanbul)

Kapıyı açtığımda Beyza elinde bir poşetle karşımda duruyordu. Şaşırmıştım, "Hayırdır?" dedim. Gülerek, "Beni içeri davet etmeyecek misin?" dedi. Hemen içeriye aldım ve salona geçtik. Beyza'nın yürüyüşü değişmişti, "Oklava yutmuş gibi yürüyorsun!" diyerek takıldım. O da, "Oklava yutmadım, ama oklava gibi yarrak yedim amına koyum!" diyerek koltuğa yavaşça oturdu ve oturmasıyla birlikte, "Ahhh! Götüm acayip sızlıyor amına koyum!" dedi. Ben halen Beyza'nın niye geldiğini merak ediyordum, "Anlatsana, ne işin var bu saatte?" dedim. "Babamlar telefon etti, düğünden geç geleceklermiş. Ben de bu gece kız arkadaşımda kalacağım diyerek izin aldım! Bu gece burdayım, senin için sorun olmaz dimi?" dedi. "Niye sorun olsun ki?" dedim. "Ne bileyim, sevgilin falan gelmez dimi?" dedi. "Yok, sevgilim falan yok!" dedim. Beyza bu cevabıma sevinmişti, "İyi iyi! Bak ne getirdim!" diyerek elindeki poşeti verdi.

Beyza bana gelmeden önce markete uğramış, en kalitelisinden bir şişe Viski almış. Ben de kalkıp mutfakta, meze, çerez falan hazırladım, buz ve kola getirdim. Masayı kurup içmeye başladık. Beyza'ya sordum, "Yarın Pazartesi, sen okula gitmeyecek misin?" diye. "Yok ya gitmeyecem amına koyum! Okulun kapanmasına 3 hafta falan kaldı, zaten herkes asıyor okulu!" dedi. İçkilerimizi yudumlarken, ben bir elimi Beyza'nın bacağına, amına yakın bir yere koyup okşamaya başladım. Yarağım sertleşmişti. Arada sırada öpüşüyorduk ve içmeye devam ediyorduk. İçkinin verdiği rahatlık ikimizde de hissediliyordu. Beyza da elini önüme atmış, yarağımla oyunuyordu. Bir ara gözlerimin içine sinsi sinsi bakıp sırıtarak, "Bir kız daha ister misin?" dedi.

Bu soru kaşısında afallamıştım. "Ne kızı?" diye sorduğumda, Beyza, "Sikmek için diyorum, bir kız daha ister misin diye soruyorum!" dedi. Cevap vermeden önce Beyza'nın ne yapmaya çalıştığını çözmeye çalışıyordum. Beyza bu birkaç saniyelik suskunluğumu başka birşeye yorumlamış olmalı ki, "Bana bak, sen de beni siken herkes gibi, bana aşık olduğunu, beni sevdiğini falan söyleyip herşeyi piç etme amına koyum! Çağırayım mı kızı, ne diyorsun?" dedi. Bende artık film kopmuştu, "Çağır gelsin amına koyum!" dedim. Beyza hemen telefonunu aldı ve birini aradı, "Bizim dairenin tam karşısındaki daireye gel!" dedi. Beyza telefonu kapatınca, "Kim bu gelecek kız?" diye sordum. "Gizem, okuldan bir arkadaşım, iki sokak ilerde oturuyor. Güzel kızdır, esmer güzeli. Taş gibi de götü var orospunun!" dedi.

Beyza bu dediğiyle beni iyice heyecanlandırmıştı. Ben gelecek kızı merakla beklerken, Beyza'yla ufaktan içkimizi yudumluyor ve öpüşmeye, elleşmeye devam ediyorduk. Aradan 15-20 dakika falan geçtikten sonra nihayet kapının zili çaldı. Heyecanla kalkıp kapıyı açtığımda, karşımda 1.80 boylarında, esmer, büyük göğüsleri ve çıkık kalçaları olan acayip çekici bir kız duruyordu. "Merhaba ben Gizem, Beyza burada mı?" dedi. Nerdeyse güzelliği kaşısında dilim tutulacaktı, zor bela, "Evet, içerde, geç!" diyebildim. Beyza da bu arada Gizem'i karşılamak için salonun kapısına kadar gelmişti, "Nerde kaldın orospu, sana taş gibi yarrak buldum!" dedi ve Gizem'in dudaklarına yumuldu. İkisinin de elleri birbirinin kalçalarını okşayarak, ayakta birkaç dakika dudak dudağa öpüştüler. Ben yanlarında dikilmiş, hayretle bu manzarayı seyrederken, o kadar tahrik olmuştum ki, benim yarrak anında çadırı kurmuştu. İzlerken nerdeyse boşalacaktım.

Beyza Gizem'le öpüşmeyi bırakıp, elini eşofmanıma attı, boxerimle birlikte indirdi ve yarrağımı ortaya çıkardı. Yarağımı tutup, Gizem'e, "Nasıl, dediğim kadar var mıymış?" diye gösterdi. Gizem de, "Harbiden kalınmış!" diyerek, elini yarrağıma attı ve sıvazlamaya başladı. Gizem yarağımla ilgilenirken, Beyza da şimdi benle öpüşüyordu. Salonun girişinde ayaktaydık, Beyza solumda, Gizem sağımda dikiliyordu. Bir elim Beyza'nın götünde, diğer elim de Gizem'in götündeydi. Sonra Gizem yere çömelip yarrağımı yalamaya başladı. Saçlarını tutup Gizem'in kafasını yarrağıma doğru bastırıyordum. Gizem de Beyza gibi 17'sinde anca vardı, ama 40 yıllık orospular gibi profesyonelce yalıyordu yarağımı. Beyza da benle öpüşmeyi bırakıp çömeldi, o da yalamaya başladı. İki tane fıstık gibi kız önümde çömelmiş, yarağımı yalamak için yarışıyordu sanki. Müthiş bir manzaraydı.

Müdahale etmesem beni boşaltana kadar yalayacaklardı. İkisini de saçlarından tutup ayağa kaldırdım ve yatak odama götürdüm. Üzerimde kalan tek parça giysi olan tişörtümü de çıkarıp, soyunmakta olan kızlara yardım ettim. Onlar da benim gibi çırılçıplak kalınca, ben ortalarında olmak üzere yatağa uzandık. Bir Gizem'in göğüslerini, bir Beyza'nınkileri yalıyordum. İkisinin de göğüsleri sert ve dimdiktiler. Sonra Gizem'i yüzüstü yatırdım ve kalçalarını okşamaya, yoğurmaya başladım. Gizemin pamuk gibi beyaz götü vardı, resmen hayran kalmıştım. Dayanamadım, poposuna birkaç şaplak attım, anında kızarmıştı. Kızaran yerlerini öpüyor, hafif hafif ısırıyordum. Gizemi tekrar sırtüstü çevirdim ve amını yalamaya başladım. O sırada Beyza yine Gizem'le öpüşmeye başladı. Gizem zevkten uçuyor olmalıydı.

Az sonra Gizem Beyza ile öpüşmeyi bırakıp, "Yarrağını sok amıma, hadi!" dedi bana. Ben Beyza'ya sorarcasına baktım, Beyza anlamıştı derdimi, "Merak etme bakire değil, istediğin gibi sikebilirsin orospuyu!" dedi. Duymak istediğim şey buydu, yarrağımı Gizem'in amına getirip, bir hamlede soktum. Gizem ufak bir çığlık atınca, Beyza Gizem'e, "Sus orospu, kalın yarak diye ölüyordun ya amına koyum!" deyip, eliyle ağzını kapadı. Ben Gizem'in amına girip çıkmaya başladığımda da, Beyza Gizem'in suratına otur gibi çömelip, amını ağzına dayadı. Beyza'ya 69 olmasını söyledim. Beyza yüzü bana doğru Gizem'in üzerine yattı. Ben de yarrağımı Gizem'in amından çıkarıp Beyza'nın ağzına veriyor, yalatıp sonra yine Gizem'in amına sokuyordum.

Gizem bir süre sonra inleyerek orgazm oldu. Şimdi yarrağım vıcık vıcık olmuş amına daha kolay girip çıkıyordu. Gizem'i biraz daha siktikten sonra amından çıktım. Beyza'yı, zevkten bayılmış gibi yatan Gizem'in yanına yatırdım ve amını yalamaya başladım. Beyza'nın amını yalarken göt deliğini de parmaklayarak açıyordum. Zaten sikim aşırı kaygan olmuştu, götünü biraz daha parmakladıktan sonra yarrağımı Beyza'nın göt deliğine dayadım ve ittirmeye başladım. Yarrağım götüne girerken Beyza çığlık atacak gibi olduysa da, parmaklarımı ağzına sokarak susturmaya çalıştım. Yarrağımın hepsini götüne soktup içinde biraz bekledim. Beyza'nın götü biraz alışınca sikmeye devam ettim. Her dibine kadar sokuşumda Beyza böğürür gibi ses çıkarıyordu. Bir süre sonra Beyza'nın götünden çıktım ve amına girmeye başladım. Arada bir amından çıkıp götüne, götünden çıkıp amına sokuyordum ve Beyza bundan acayip zevk alıyordu. Beyza orgazm olunca, ben de fazla dayanamadım ve göbeğine, göğüslerine doğru fışkırarak boşaldım.

Beyza yarağımı yalayıp temizledikten sonra, banyoya duş almaya gitti. Gizem'i kendime doğru çekip yüzüstü çevirdim ve kalçalarını öpmeye başladım. Yastıklardan birini karnının altına koydum. Götü dikilmişti şimdi, götünün yanaklarını ayırıp, göt deliğini yalamaya başladım. Yarağım yeniden sertleştiğinde Gizem'in muhteşem götünü de sikecektim. Dilimi götüne her soktuğumda, Gizem zevk aldığını belli eden inlemeler çıkarıyordu. Daha sonra dilimin yerini parmağım aldı. Daha önce götten siktirdiği hemen belli oluyordu, üç parmağımı sokuyordum ve gıkı çıkmıyordu. Gizem'in götünü parmaklarken, Beyza da duşunu almış yanımıza gelmişti. Beyza Gizem'in poposuna bir şaplak atıp, "Hadi iyisin orospu, götten de yiyeceksin!" dedi. Parmaklamayı bırakıp, Beyza'ya Gizem'in götünü yalattırmaya başladım ve bir süre öyle izledim. Acayip tahrik ediciydi, yarrağımın yeniden sertleşmeye başladığını hissediyordum.

Sonra Beyza'nın saçlarını elimle toplayıp, yarrağımı ağzına verdim ve sakso çektirmeye başladım. Yarrağım iyice kalktıktan sonra Beyza'ya Gizem'in götünün yanaklarını ayırmasını söyleyip, Gizemin götüne yanaştım. Yarrağımın başını göt deliğine dayayıp bir hamlede soktum. Yanılmamıştım, Gizem'in götü yarak yemeye alışıktı, ağzından sadece derin bir, "Ohhhh!" çıkmıştı. Kasıklarından tutarak Gizem'in götünü sikmeye başladım. Beyza arada sırada yarağıma ve Gizem'in göt deliğine tükürüyordu. Bir ara Beyza arkama elini atıp, taşaklarımı avuçladı ve yoğurmaya başladı. Müthiş bir duyguydu, acaip zevk alıyordum ve gittikçe hızlanıyordum. Gizemin götünü saatlerce sikmek isterdim, fakat fazla dayanamadım ve böğürerek götüne boşaldım. İçinde biraz daha kalıp götünden çıktım ve kendimi yatağa attım. Gizem halen ufak ufak inliyordu. Biraz dinlendikten sonra Gizem'le duşumuzu aldık. Sonra üçümüz birlikte yatarak uyuduk...

Sabah mutfaktan gelen çatal kaşık tabak sesleriyle uyandığımda yatakta tek başımaydım. Biraz sonra kızlar gelip beni kahvaltıya çağırdılar. Üzerlerinde sadece tişört ve altlarında tangaları vardı. Kalktım, boxerimi giydim, elimi yüzümü yıkayıp mutfağa geçtim, beraber kahvaltı yaptık. Kahvaltıdan sonra bunları birer kez daha siktim ve gönderdim...

Akşama doğru Beyza beni aradı ve damdan düşer gibi, "Sana iş buldum, hemde babamın burdaki şirketinde!" dedi. Ben de, "Teşekkür ederim, ama torpille gireceğim bir işi kabul edemem!" dedim. Beyza, "Yapma işte böyle amına koyum! Hem torpil değil ki bu! Bu sabah sen uyurken Gizem'le ortalığı biraz toprlayalım dedik, salonda senin şirketlere gönderdiğin bir müracaat formunu bulunca, yanıma aldım ve bu gün babama gösterdim. Babam da okuyup, vasıflarını uygun buldu ve seni işe almaları için personel şefine talimat verdi, **** TL maaşla başlayacaksın! Çarşamba günü personel şefiyle usulden bir mülakat yapacaksın! Tamam mı?" dedi. Bir süre düşündükten sonra kabul ettim.

Çarşamba günü Halit amcanın Ataşehir'deki şirketine giderek personel şefiyle görüşmeye girdim. Oradaki mülakatı da geçtikten sonra, Beyza'nın dediği gibi **** TL maaşla işe başladım. Artık her gün işe gidiyordum ve düzenli bir hayatım olmuştu. Dayımı da arayarak, artık işe girdiğimi haber verdim. Dayım çok sevindi.

Bir ay falan sonra, Halit amca beni evlerine akşam yemeğine çağırdı, konuşmak istediği bir konu varmış. Yemekte Halit amca, "Emreciğim, bizimkiler yaz tatiline gitmek için yanıp tutuşuyorlar, ama ben yarın yine Almanya'ya gitmek zorundayım. Sana şirketten izin çıkartacağım ve sen bizimkilerle iki haftalık bir tatile çıkacaksın, tamam mı? Merak etme tatil süresince maaşın devam edecek!" dedi. Ben hemen, "Tamam Halit bey!" dedim. O da, "Sadece işyerinde Halit bey dersin, burada Halit amca diyebilirsin!" dedi. Tatile bir hafta sonra çıkacaktık.

İşe başladığımdan beri Beyza'yı (veya Gizem'i) birdaha sikememiştim, azgınlıktan kuduruyordum resmen. Ama tatile çıkınca ilk fırsatta çok fena sikecektim Beyza'yı...

[Emre]


« 31 Seks Hikayeleri

Hikayeni Paylaş


18+ UYARI: 31Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI: Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: