Kaymak Gibi 31 Seks Hikayeleri!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Boşandığım Kocamın Yarağından Vazgeçemedim! (Nihan 21 Y., Konya)

Merhaba ben Nihan. Doğum yerim İzmir, ama Konya'da büyüdüm. Lise mezunuyum. Maddi durumu iyi bir ailenin tek kızıyım. Sade ve güzel bir hayatım vardı aslında. Lisedeyken evli birine aşık oldum ve senelerce onu sevdim, ama olmadı, kavuşamadık. Tam aşktan ümidimi kesmiştim, artık kimseyi sevemem derken, ilerde evleneceğim kişi ile tanıştım. Ben 18 yaşındaydım, o ise 24 idi. Henüz bir senelik memurdu ve Elazığ'da görev yapıyordu. Hem görünüş, hemde davranış olarak tipik bir anadolu erkeğiydi. Çok fazla da kıskançtı.

İki sene flört ettik. Ailelerimiz olsun, yaşam tarzımız olsun, birbirinden çok farklı olmasına rağmen evlendik. Flört dönemimizden biliyordum, çok azgın bir erkekti. Evlenince muhteşem bir seks hayatımız vardı, her gece deli gibi her pozisyonda sikiyordu beni. Sikişirken, bana 'Orospu, Fahişe' demesi beni daha da azdırıyordu. Kocam işteyken ben makyajımı yapar, dar taytlar, göğüslerimi sergileyen bluzlar giyer, kocamın işten gelmesini öyle beklerdim. Kocam eve geldiğinde biraz öpüşüp koklaşır ve yarağını kaldırırdım, delirtirdim onu. Bir posta ağzımla boşaltıp, yemeğimizi öyle yer, sonrasında oynaşmaya devam ederdik. Yemekten sonrada deli gibi sikişip uyurduk.

Fakat zamanla kocamın kıskançlıkları artmaya başladı, herkesten ve herşeyden beni kıskanır oldu, giyim kuşamıma sürekli karışır oldu. Daha evleneli bir sene olmadan, kavga dövüş artmıştı. Hemen hemen her gün kavga edip, daha sonra bu kavgayı yatakta sikişerek bitiriyorduk. Kavga ederken karşılıklı bağırış içinde birden dudaklarımız birleşip, hakaretler, küfürler ateşli bir şekilde söylenmeye başlanıyordu. Kavga esnasında bana, "Bir daha o elbiseyi giymeyeceksin, orospuluk mu yapacaksın, erkeklerin yarağını kaldırmaya bayılıyor musun sen lan?" gibi laflar diyordu. Onun bu asi ve delirmiş tavrı beni çileden çıkartıyordu, ben de ona, "Aptal, ben sadece senin yarağını kaldırıp, sadece senin altına yatıyorum, sadece senin orospunum, daha ne istiyorsun?" diyordum ve başlıyorduk sikişmeye.

Bir süre sonra kavgalarımızın şiddeti o kadar arttı ki, artık seks bile düzeltmiyordu aramızı. Yine böyle bir kavgadan sonra ben artık dayanamdım ve bindim otobüse, doğruca Konya'ya, ailemin yanına gittim. Akşam kocam eve gelip, beni göremeyince cepten aradı beni. Telefonda delirmiş gibi bağırıyordu, küfür ediyordu, "Nerdesin lan amına koduğumun orospusu?" diye. Annemlerin yanına gittiğimi söylediğimde iyice kudurdu tabi. Üç gün sonra o da geldi annemlere, beni eve götürmek amacıyla. Annem ve babam gereken konuşmayı yapsalar da düşüncelerimin değişmeyeceğini söyledim ve kocamla gitmedim. Annemlerde kaldığım iki hafta boyunca beni her gün aradı, ama dönmedim ve boşanma dilekçesini verdim. Aslında kocamı seviyordum, sikişmelerimizi de deli gibi özlüyordum, ama yapacak birşey yoktu. Sonunda boşandık.

Kocamdan ayrıldıktan sonra hamile olduğumu öğrendim ve bebeğimi doğurmaya karar verdim. Bir kızım oldu. Kocamla boşandık, ama bu duruma ikimiz de üzülüyorduk. O Elazığ'da görev yapıyordu, ben ise Konya'da ailemin yanındaydım. Haftada bir kere kızını görmeye geliyordu. Geldiğinde bizim evde kalsa da, o misafir odasında yatıyor, ertesi gün dönüyordu Elazığ'a. Boşanma, doğum derken aradan iki sene geçmişti ve ben yaraksızlıktan geberiyordum. Kocamın evliyken bana aldığı vibratörlerle sürekli kendimi tatmin ediyordum ve tabii kocamla eskiden yaptığımız sikişmelerimizi hayal ediyordum. Bazen geceleri arıyor, "Kızımın agu gugu sesini duyur bana!" diyordu ve sonradan konuyu üstü kapalı bir şekilde sekse getiriyordu. Ben konuyu kapatınca deliriyordu.

Geçen hafta babam evde yoktu, iş için Mersin'e gitmişti. Annem, ben ve kızım vardık evde. Kapı çaldı, açtığıma karşımda eski kocamı görünce şaşırdım, hep Cumadan gelirdi kızını görmeye. Bu hafta Perşembe sabah gelmişti. Neyse, içeriye girdi, kızıyla oynadı gülüştü, derken kahvaltılık birşeyler hazırladım ve yedi. Annem de uyandı ve eski kocamla merhabalaştıktan sonra işine gitti. Annem kuaför işletiyor. Annem giderken de bana, "Kızım dikkatli ol, yaramaz birşey olursa hemen ara!" dedi. Evde ben, kızım ve eski kocam kalmıştık. Biraz babasıyla oynadıktan sonra kızımı uyuttum. Kocam ise oturdu koltuğa ve pür dikkat bana bakıyordu, ben ise görmezden geliyordum. Sonra kahve yapıp karşısına oturdum ve hafiften bacaklarımı ayırdım...

İşinden gücünden konuşurken, konu birden sekse geldi ve yine tartışmaya, kavga etmeye başladık. Kavga esnasında bana, "Yaraksız duramazsın sen, söyle yattın mı birinin altına, rahat mısın benden ayrıldığına, nasıl, amcığın rahat mı şimdi kaltak?" diye bağırdı. Bana bağırmamasını ve küfür etmemesini söyledim. Delirmiştim o laflarına. Biz bağrışırken babam eve geldi. Şaşırmıştım, "Erken döndün babacığım?" dedim. "İşim erken bitti kızım." dedi. Evde eski kocamı görünce dönüp bana (iyi misin? gibisinden) bir baktı, sonra ona, "Hoşgeldin eski damat. Hayırdır, ne oluyor, sesleriniz ta dışardan duyuluyor?" dedi. O da elini öptü babamın ve "Yok birşey baba, şakalaşıyorduk, kusura bakma, kızımı görmeye geldim..." dedi.

Akşam annem de geldi, akşam yemeğini hazırladık ve yedik. O zaman zarfında eski kocamla tek kelime etmedik, ama bütün gün aklımda onun beni becerişleri vardı. Zaten bana yiyecek gibi bakıyordu, sürekli eli yarağına gidip yatıştırmaya çalışıyordu. Ben ise inadına onun en sinir olduğu ve kıskanıdğı şekilde tayt ve dapdar bir tişört giydim, sürekli azdırıcı hareketler yapıyordum. Gece oldu annem ve babam yattılar, ben de kızımı uyutup yatacaktım. Ona, "Ben yatıyorum, televizyonun sesini çok açmazsan sevinirim!" dedim ve odama geçtim. Yatağıma girdim, ama aklım fikrim onda ve yarağındaydı. Dile kolay, boşandığımızdan beri yarak yememiştim, üstelik her hafta eski kocamla aynı ortamda olmama rağmen. O da çok inattı, her geldiğinde benim duyacağım şekilde banyoda tuvalette 31 çekiyordu, ama bana ufak tefek dokunuş haricinde yanaşmıyordu...

Kafama koymuştum, onu çıldırtmalıydım. O salonda TV izlerken bir iki kere odamdan çıktım ve WC'ye gittim geldim. Elinde sigara vardı ve azmış bir biçimde çekiyordu sigarayı. En son odama girdim, kapıyı tam kapatacakken, kapıyı tuttu ve açmaya çalıştı. Ben kısık bir sesle, "Napıyorsun ya, annemler duyacak şimdi, amacın ne?" dedim. "Aç şunu, sana gelmedim, kızımı öpüp yatacam!" dedi. "İyi madem, sessizce gir öp ve defol lütfen!" dedim. Odama girdi, ben yatağa uzanıp üstüme örtüyü hafif çektim. Onun ise üstünde askılı atlet ve altında eşofman vardı, o kaslı vücudu beni çıldırtıyordu, üstüne atlamamak için zor tutuyordum kendimi. Neyse, kızımı biraz sevip öptükten sonra yatağına yatırdı tekrar. Benim arkam dönüktü yatakta, bana yaklaştığını hissettiğimde kalbim duracaktı. Birden elini arkama attı ve götümü avuçlayıp sıktırmaya başladı. Dönüp, "Napıyorsun be?" dememe kalmadı, dilini ağzıma sokarak emmeye başladı, sert elleriyle de götümü yoğuruyordu...

Offf deliriyordum. "Yapma, annemler duyacak, unuttun mu biz ayrıldık, yapma, çekil, babam duyarsa rezil oluruz!" diye sayıklıyordum. "Kim duyarsa duysun! Ayrılsak ta eski kocanım ben senin, bu çocuğu kendi kendine mi yaptın sen, amına koyacam artık yeter!" diyerek beni sıkıştırıyordu. Her ne kadar karşı koysam da, "Bu direnişlerin beni dahada çıdırtıyor, amını sikmek istiyorum, o amcığını parçalayacam!" dediği an ben zaten bittim ve bıraktım kendimi, sadece, "Sessiz ol..." diyebildim...

Anında ikimiz de çırılçıplak kaldık ve aç köpekler gibi amcığıma yumuldu. Tanrımmm, o ne muhteşem bir histi. Amımı delirmiş gibi emiyor, tükürükleyip yalıyor, parmağıyla açıyor, çıldırtıyordu beni. Birden 69 olduk. Ben de aynı şekilde, aç hayvanlar gibi onun yarağını emiyordum. İkimiz de kudurumuş gibiydik. İlk postayı ağzıma attırdı. Daha dimdikti yarağı. Beni tekrar yatırıp, amcığımı ayırdı ve kökledi o yarağını. Derin bir 'Ohhhh!' çektim, muhteşemdi. Çıldırmış gibi sikiyordu beni. Annemler duymasın diye kesik kesik inliyorduk. Ben ona, "Sik beni kocacığım, sik aşkımmm, sik erkeğim, özledim yarağını, deliriyorum, parçala beni, orospu de bana!" dedikçe, sert sert köklüyordu, hayvan gibi sikiyordu beni. Amıma her sokuşunda, "Al, al, al! Hoşuna gidiyor mu orospu? Al, gör erkek neymiş!" dedikçe deliriyordum. Birden onu sırtüstü yatırıp üstüne çıktım ve yarağına oturdum. Yarağında sağa sola hareket eederek başladım hızlı hızlı zıplamaya...

İkimiz de zevkten çıldırmıştık, artık annemlerin duyması umrumuzda değildi ve muhtemelen duyuyorlardı da. Ben zıpladıkça tırnaklarım omuzlarına geçiyor ve yarak amımın en dibine kadar giriyordu. "Senin amına korum demiştim ben sana, al işte, bu beğenmediğin, geri kafalı dediğin adamın yarağını yiyorsun, onun çocuğunu taşıyıp doğurdun, onun yarağını yemek nasılmış haa, orospu seni, kaltak, ohhh amını yediğim!" dedikçe, ben de çıldırmış gibi, "Ohhhhh yerim bu yarağı, mhmmm, daha derine geçir, ohhhh, kökle!" diyordum. Beni bir anda tekrar altına aldığı gibi geçirdi yarağını amcığıma ve pompalamaya devam etti. Bir süre siktikten sonra, "Artık dayanamıyorum, gelecem!" dediğinde, ben ikinci orgazmımı olmaya başlamıştım bile. İniltilerle karışık, "Gel erkeğimm, sen de gel!" derken içime fışkırttığını hissettim. Tanrım, ne muhteşem bir histi bu. O kadar zamandan sonra tekrar kadınlığımı yaşamıştım. Sonra yanıma uzandı ve birbirimize sarıldık, uzun uzun konuştuk. Konuşmalarımız alevlendiğinde, o gece iki kere daha sikiştik.

Ertesi sabah kahvaltıda annemlere barıştığımızı söyledik. Şaşırdılar, ama tahmin etmişlerdir :) Şimdi barışalı 6 ay oldu ve tabii yeniden nikah kıydık. Yine her gece delicesine sikiyor beni, mmhhh. Ne olursa olsun, kocamın yarağından vazgeçemiyorum :)

[Nihan]


« 31 Seks Hikayeleri

Hikayeni Paylaş


18+ UYARI: 31Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI: Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: